Ср, 21.08.2019
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1274
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Метою заходу було сприяння розвитку інтелектуально-творчих здібностей школярів, залучення старшокласників до науково-дослідницької діяльності, до складання проектів з метою самореалізації,самовдосконалення.

Конкурс - це можливість заговорити про себе, поділитися відчуттями, поринути у світ цікавого і таємного. Під час спілкування присутні мали можливість познайомитись з презентаційними доповідями учасників конкурсу, аплодувати ритму танцю, переглянули вертепну виставу.

За рішенням журі переможцями конкурсу визначено: у секції «Медицина» Пікельну Марію, ученицю 11 класу Селидівської гімназії, з роботою «Вивчення та оцінка мікробіологічних показників умов НВП в Селидівській загальноосвітній гімназії», у секції «Українська мова» Чермяніна Антона,учня 10 класу Української ЗОШ І-ІІІ ст. №13, з роботою «Смайлик як компенсація паро лінгвістичних засобів у письмовій комунікації», у секції «Етнологія» Кротову Анастасію, ученицю 10 класу Української ЗОШ І-ІІІ ст.. №13, з роботою «Вертеп в українському театральному мистецтві».

Найщиріші слова вдячності хочемо сказати в адресу наукових керівників наших конкурсантів і побажати їм педагогічного щастя,натхнення та злетів вашим вихованцям!

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (11.01.2018)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]