Ср, 21.08.2019
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Методична скарбничка
Цікавинки
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1274
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Методична скарбничка

Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

"Сходинки до інформатики" - єдиний в Україні пропедевтичний курс інформатики для молодших школярів, що має майже 10-річну історію, пройшов належну апробацію та рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Офіційний сайт проекту - dvsvit.com.ua >>

СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ®

Програма навчального курсу
"Сходинки до інформатики" 
2-4 класи загальноосвітніх навчальних закладів


Гордістю нашого міста є історичний музей «Наша спадщина» Центру творчості дітей та юнацтва. За всі роки роботи музею було зібрано багатий етнографічний та історичний матеріал. 

Почесне місце в Музеї займає копія пальми Мерцалова, нашого земляка. У 1896 році коваль Юзівського заводу Олексій Мерцалов викував із цільного куска рейки пальму, яка була відзначена Гран-прі Міжнародної промислової виставки 1900 року у Парижі. 

Цікавинки | 28.02.2012

"Твій вибір, друг, - безпечний рух!"

Соціальна відеореклама, створена командами веселих і кмітливих юних інспекторів руху Селидівської загальноосвітньої гімназії та шкіл міст Гірника і Українська.


Блог «Веб-спілкування, нетикет» - цікавий та корисний веб-ресурс, присвячений питанням онлайн безпеки і етики в мережі Інтернет. 
Мережевий етикет, або нетикет ("netiquette" від англ. network etiquette) – правила поведінки, спілкування в кіберпросторі, традиції і культура Інтернет-співтовариства, яких дотримується більшість.

Різноманітні інформаційні матеріали, зібрані у блозі, представлені у вигляді брошур, коміксів, буклетиків, плакатиків, слайдшоу, флеш- та відеороликів, стануть у пригоді вчителям, батькам, учням та всім, хто намагається зробити свій веб-серфінг безпечним. 

Цікавинки | 09.02.2012


Міністерством освіти і науки, молоді та спорту рекомендовано для використання у навчально-виховному процесі (лист від 27.12.10 р. № 1/11-12128) навчально-методичний посібник «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі», який було видано у 2011 році за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні». 
У навчально-методичному посібнику містяться загальні методичні рекомендації для вчителів, а також батьків, з формування у дітей компетенцій грамотного та безпечного використання Інтернет-ресурсів. 
Завантажити електронну версію посібника можна з веб-ресурсу «Партнерство в навчанні» >>>Що таке толерантність?


Толерантність - повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Толерантність - це єдність у різноманітті.

* tolerancia (іспан.) - здатність визнавати відмінність від власних ідеї чи помисли;
* tolerance (франц.) - ставлення, під час якого людина визнає, що інші можуть думати чи діяти інакше, ніж вона сама;
* tolerance (англ.) - готовність бути терплячим;
* kuan rong (китайска) - дозволяти, приймати, бути по відношенню до інших милосердним;
* tasamul' (араб.) - прощення, милосердя, м'якість, терпіння, чуйне ставлення до інших;
* терпіння - здатність стійко, без нарікань витримувати фізичні або моральні страждання, життєві злигодні тощо. Уміння довго та спокійно витримувати щось нудне, неприємне, небажане тощо.

ТОЛЕРАНТНА ЛЮДИНА:
 • ДОБРЕ СПІВПРАЦЮЄ З ІНШИМИ НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА.
 • ГОТОВА СПРИЙМАТИ ДУМКИ ІНШИХ.
 • ПОВАЖАЄ ПРАВА ІНШИХ.
 • ПОВАЖАЄ ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ.
 • СПРИЙМАЄ ІНШОГО ТАКИМ, ЯКИМ ВІН Є.
 • ЗДАТНА ПОСТАВИТИ СЕБЕ НА МІСЦЕ ІНШОГО.
 • ПОВАЖАЄ ПРАВО БУТИ ІНШИМ.
 • ВИЗНАЄ РІЗНОМАНІТНІСТЬ.
 • ВИЗНАЄ РІВНІСТЬ ІНШИХ.
 • ТЕРПИМА ДО ЧУЖИХ ДУМОК, ВІРУВАНЬ, ПОВЕДІНКИ.
 • ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ДОМІНУВАННЯ Й НАСИЛЬСТВА.

Інтернет-джерела:

 

http://www.tolerance.ru/ - російський сайт, присвячений проблемам толерантності, що розвивається у напрямку інтерактивності. Ви можете прийняти участь в опитуваннях, дискусіях, висловити свою думку з приводу розміщених матеріалів, поставити питання фахівцям.

http://www.tolerance.hrworld.ru/coalition.html - Міжнародна інформаційна громадська організація "Толерантність".

http://www.tolerinst.ru/ - Інститут толерантності (мета діяльності - становлення взаємоповаги і дружніх відносин між людьми через культурний діалог).

http://www.tolerspace.org.ua/Toler-ze.htm - вислови, присвячені толерантності.

http://ypk.yspu.yar.ru/tolerance/ - зібрано матеріали, присвячені одній з найактуальніших тем сьогодення - виховання толерантності у підростаючого покоління.РЕЦЕПТ ЩАСТЯ
Візьміть чашу терпіння,
Улийте в неї повне серце любові,
Добавте дві пригорщі щедрості,
Посипте добротою,
Хлюпніть трохи гумору
І додайте якнайбільше віри.

Все це добренько перемішайте,
Намастіть все це на шматок
відпущеного життя
І пропонуйте кожному,
кого зустрінете на своєму шляху...
Цікавинки | 13.11.2011

...Учень заходить до класу, сідає за парту, відкриває зошит... Навряд чи він замислюється про те, що сьогодні для нього працюють не лише педагоги, а й технічний персонал, кухарі, медичні працівники, адміністрація. Безліч ниток повинні переплестися, щоб створити належні умови для навчально-виховного процесу. І нитки ці знаходяться у руках шкільного адміністратора...