Вт, 22.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Засідання методичної ради ММК

Минулого тижня на базі міського методичного кабінету відбулося чергове засідання методичної ради ММК.

На засіданні була присутня начальник відділу освіти Соломахіна О.О., яка звернула увагу заступників директорів з навчально-виховної роботи на особливості проведення у 2015-2016 навчальному році ДПА з англійської мови в 11 класі та відповіла на запитання учасників засідання.

Завідувач ММК Панасенко В.В. виступила  з доповіддю про хід міських моніторингових досліджень та націлила заступників директорів на обґрунтований аналіз та підведення підсумків внутрішнього і зовнішнього моніторингу в закладах освіти.

На засідання була запрошена Сахновська Ю.В., завідувач міської психолого-медико-педагогічної комісії, яка поінформувала присутніх про стан навчання дітей за індивідуальною програмою у 2015-2016 навчальному році та наголосила на актуальному в умовах сьогодення питанні організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Досвідом роботи у напрямку впровадження інноваційних технологій у початковій школі з колегами поділилися заступник директора з НВР Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Куроп’ятник І.В. та заступник директора з НВР Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Оліферук О.В.

Далі у ході засідання завідувач ММК ознайомила присутніх з положенням про проведення у 2016 році Конгресу освітян Донеччини «Педагогічні діалогові вікна», мотивувала колег до активної участі у заході та запропонувала обговорити можливості участі ЗНЗ міста у номінаціях («діалогових вікнах») Конгресу.

Члени міського методичного об’єднання учителів історії та правознавства (Манякіна Н.М., керівник міського МО, Шашкіна Л.М., вчитель загальноосвітньої гімназії, Змієвська Н.Є., вчитель Селидівської ЗОШ №6, Тоткало С.М., учитель Цукуринської ЗОШ №26) презентували учасникам засідання творчий звіт роботи методичного підрозділу. Учителі поділилися своїми професійними успіхами та досягненнями за останні кілька років, розповіли про цікавий досвід створення сучасного е-контенту (електронних посібників), призначеного для дистанційного навчання школярів.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (23.05.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]