Пн, 17.12.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1271
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Засідання круглого столу вчителів початкових класів

Темою заходу стало реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогів, які будуть працювати у перших класах у 2018-2019 н.р. Учасники мали на меті окреслити ідейні засади проекту «Нова українська школа», ознайомитися з особливостями впровадження інтегрованого курсу «Я досліджую світ» як стрижня інтегрованого підходу у навчанні.

З теоретичними засадами реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогів ознайомила присутніх завідувач ММК Селидівської міської ради Панасенко В.В.Продовжила засідання керівник ММО вчителів початкових класів Чуприянова О.М.,яка розповіла про організацію навчання першокласників за новим Державним стандартом та про особливості планування навчального матеріалу за тижнями.

Панасенко В.В. та Чуприянова О.М. показали алгоритм створення ітелект-карт за темою тижня та запропонували педагогам створити власні проекти.

Завершився захід душевною поетичною сторінкою від Чуприянової О.М., талановитої письменниці та поетеси, яка нещодавно стала членом Конгресу літераторів України.

 

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (29.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]