Пт, 23.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку в березні під час весняних канікул у бібліотеках України для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

Цей захід було створено з метою заохочення дітей до читання та книг, в час коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації, Інтернету набувають все більшої популярності. Та ніщо не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.

В Селидівській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 1 пройшли заходи, присвячені книзі. В куточку читача був розміщений рекомендаційний список літератури для дітей різного віку із зверненням "Якщо ви бажаєте бути цікавими та розумними людьми, не обмежуйтесь лише шкільною програмою. Ви можете знайти цікаві саме для вас книжки у фонді бібліотеки, а можете скористатися списком рекомендованої літератури. Вам буде цікаво. Приємної подорожі сторінками книжок".

Учні 4 –Б класу підготували казкову виставу «Колобок на новий лад» для учнів 1 – 4 класів. Святкова вистава мала глибокий виховний вплив на глядачів, активізувала їх до творчої дії, пробуджувала бажання читати. Учні  2 класів завітали до міської дитячої бібліотеки на зустріч з Сніговою Королевою.

Всі діти повинні пам’ятати, що не закінчується дружба з книгою, тому що книги порівнюють із роками, які напувають планету мудрістю.

Традиційний щорічний Тиждень дитячої та юнацької книги відкрився у Гірницькій ЗОШ І-ІІ ступенів №18 тематичною лінійкою «Мій друг – моя книга». Завідуючою бібліотекою, Пожарова Т.В., розповіла учням про історію виникнення свята дитячої книги.

Учні 8 класу підготували матеріал про значення книги в житті людини, при цьому використовувалася книжкова виставка «Свято книги» і комп’ютерна презентація «Слово про книгу».

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (28.03.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]