Нд, 18.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Вперед, випускниці «РИТМу»!

Довгі роки ансамбль танцю «Ритм» ПДЮТ м. Гірника приносить в серця людей тепло дивовижного світу прекрасного, поширює українські культурні цінності, долучає до високого світу духовного наших дітей та молодь. Позитив та яскраві емоції, які дарує «Ритм», їх самовідданість хореографічному мистецтву і творче визнання добре відомі не лише у місті, районі, області, але й за їх межами.

30 травня цього року склала іспит з хореографічного мистецтва старша група ансамблю танцю «Ритм» у складі: Гатаулліної Єсенії, Кодикової Поліни, Лесівої Валерії, Осипової Валерії, Федорової Олександри.

Вихованки протягом восьми років наполегливо зростали від уміння до майстерності. Змалку брали участь у міських, обласних, всеукраїнських танцювальних конкурсах, де займали призові місця. Серед їх здобутків: І місце у І Чемпіонаті України серед танцювальних колективів (2011 р.); ІІІ місце на VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі танцю «Юність Донбасу – 2012»; учасники VIII Міжнародного проекту «Парад танцю «Квадріль» (2012 р.); лауреати Всеукраїнського телефестивалю «Зірки та зіроньки» 2013 р.; І місце у міському конкурсі «Звичайне диво» у 2014 р., 2016 р.

Дівчата є учасницями всіх міських заходів та масових заходів ПДЮТ м. Гірника. Їх репертуар складається з номерів різних хореографічних напрямків.

«Звучить банально, але ми дійсно не уявляємо свого життя без танцю. Для нас – це мистецтво, яке дає спробувати себе у різних образах, виразити свої почуття», - говорять випускниці.

Вітаючи їх з успішним складанням іспиту,  ми впевнені, що і надалі вони не тільки будуть збагачувати і передавати наступним поколінням загальнолюдські цінності та звичаї хореографічного мистецтва, а й формувати духовність народу та почуття національної гідності.

Ми пишаємося нашими випускницями! Продовжуйте танцювати, розвивайтесь і робіть світ яскравішим!

Борисова Л.С.,

керівник ансамблю танцю «РИТМ»

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (22.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]