Нд, 25.03.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Відзначення Дня українського добровольця

В Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради була проведення загальношкільна лінійка з нагоди Дня українського добровольця. Учням  5-11 класів був оголошений наказ Президента України  П. Порошенка щодо встановлення 14 березня  Днем українського добровольця та  подана  інформація стосовно подій, які віщували створення першого добровольчого батальйону Національної гвардії.

Для учнів 7-х класів був проведений виховний захід у шкільному музеї «Краса і біль нашого міста» з нагоди Дня українського добровольця, який мав назву «Ми - незалежність!». Керівник  музею Вольвач А.В. розповіла про цікаві та важливі події, які відбувались на Майдані Незалежності, та що саме віщувало створенню батальйонів добровольців. Наприкінці зустрічі була проведена вправа «Віночок», завдяки якій діти змогли висловити свої емоції та побажання стосовно прослуханої інформації. 

http://school6-selidovo.donetskedu.com/uk/news-122-3799/

В Цукуринській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 відбулися наступні заходи:

- загальношкільна лінійка: "Спільна ідея добровольчого руху 2014 р. ("Січові Стрільці") та 2014 ("Азов", "київ-1", "Айдар", "Донбас");

- зустріч - інтерв'ю з представниками національної дружини м. Селидове "Ми - добровольці";

- відео - презентація "Добровольці нашого краю";

- інформаційні хвилини: "Люди доброї волі", "Україна - на плечах добровольців", "14 - березня - День українського добровольця", "З доброї волі за Україну", "Як це було";

- твір - роздум "Хто такий доброволець";

- тематичні уроки: "День добровольця" (9-11 класи), "Добровольчий рух в Україні" (5-8 класи); дослідження "Риси людини доброї волі, що захищає країну".

http://zhykyrinozosh26.ucoz.net/

В Гірницькій ЗОШ І-ІІ ступенів №19  була проведена урочиста лінійка. Учні переглянули фільм про добровольців міста Гірник "Маленьке місто великих людей".

http://zosh19.donetskedu.com/uk/news-112-7437/

В Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради  пройшли заходи, спрямовані на виховання в учнів почуття гідності, любові до рідного краю, патріотизму: тематичні п’ятихвилинки «Стань добровольцем», «Добровольці…», години спілкування «Роль добровольчого руху в Україні», «Ми можемо і допоможемо!». Класні керівники та класоводи познайомили учнів з Постановою Верховної Ради №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця». На заходи були запрошені представники громадськості.

Діти переглянули відео «Не твоя війна», «Фото героїв АТО», «Їх подвиг врятував країну», підготували виставку малюнків «Стань добровольцем». Крім того торкнулися питання волонтерського руху в Україні.

http://school12-ukr.ucoz.ua/

Педагог-організатор Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів разом із учнями підготували агітбригаду, на якій школярі вшановували патріотизм і мужність людей. На завершення гордо й піднесено прозвучав Державний Гімн України як символ єднання народу, як заклик до звершень в ім’я майбутнього Батьківщини.

http://school18-2013.klasna.com/uk/news-93-6895/

В Селидівській загальноосвітній гімназії  13 березня 2017 року учні 4(8)- Б класу разом з вчителем історії Шашкіною Л.М. для учнів 1(5)-4(8) класів підготували і провели лінійку "З Україною в серці!", на якій пригадали буремні події нашої країни, патріотизм та героїзм учасників бойових дій.

Членами спортивної комісії учнівського самоврядування (куратор Чижаковська І.В.) було організовано та проведено для учнів 5(9)- х класів спортивні змагання "Ну-мо, хлопці - козаки!", присвячені Дню добровольця.

Відбулася зустріч з молоддю нашого міста - студентом СГТ Большаковим А. та його командою однодумців. Вони ще раз нагадали гімназистам, що саме добротворці за покликом серця встали на захист держави, нашого світлого майбутнього. Їх життя є прикладом, чітким орієнтиром для кожного свідомого українця, для молоді сьогодення

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (14.03.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]