Пт, 25.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Відзначення Дня Чорнобильської трагедії

Відповідно до розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 20.04.2017 № 02-01/718, листа облІППО від 25.04.2017 № 344/03 з метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи 26 квітня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах були проведені такі заходи:

Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

В початкових класах пройшов єдиний урок «Дзвони Чорнобиля», під час якого учні в доступній формі отримали важливу інформацію про події того часу, а також переглянули відеоматеріали. В 5-9 класах на виховній годині учні переглянули кадри документальних фільмів про Чорнобильську АЕС та тематичну фотовиставку з подальшим обговоренням отриманої інформації. Учні 10-11 класів на уроках фізики обговорили тему «Мирний атом», яку було пов’язано з переглядом фільму та тематичних ілюстрації про Чорнобильську трагедію. В шкільній бібліотеці бібліотекар Стрільник О.І. влаштувала виставку літератури «Пропусти Чорнобиль крізь серце» та провела з учнями 7-А класу акцію «Запали свічку Пам’яті».

http://selid-shcool1.at.ua/news/dzvoni_chornobilja/2017-04-27-870

Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

До вихованців групи продовженого дня завітала лекторська група учнів 9-го класу з інформацією «Наслідки Чорнобильської трагедії».  Учні 8-9-х класів переглянули відеофільм «Екологічні катастрофи століття». У 4-А класі Роженко А.В. провела урок пам’яті «Чорнобильські дзвони».

Проведені інформаційні хвилинки для учнів:

- 1-А класу Жарновніковою Л.Т. «Ми пам’ятаємо трагедію Чорнобиля»;

- 2-А і 2-Б класів Даніловою В.І. і Тарановською В.В. «Пам’ятаємо Чорнобильський квітень»;

- 3-В класу Налескіною А.В. «Трагічна сторінка в історії України».

http://selidovoshkola2.ucoz.net/index/do_dnja_chornobilskoji_tragediji/0-618

Гірницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17

Колектив школи взяв участь у міському мітингу-реквіємі, організованому владою міста, присвяченому пам'яті героїв, які поклали своє життя, рятуючи наше майбутнє. Педагогом-організатором разом з учнями 6-8 класів була організована лінійка-реквієм «Ми пам'ятаємо…». Учні 9-11 класів провели зустріч-спомин «Герої Чорнобиля». Для учнів 1-4 класів був організований виступ лекторської групи «У той далекий 1986…». 

http://school17.ucoz.com/news/nikhto_ne_zabutij_nishho_ne_zabuto/2017-04-26-61

Гірницька  ЗОШ І-ІІ ступенів № 19

День почався із урочистої лінійки на якій герой-ліквідатор аварії, технічний працівник школи Фатєєв Сергій Миколайович виступив перед учнями та розповів про подіїї того дня. Далі учнів очікували тематичні виховні заходи присвячені страшній трагедії.

http://zosh19.donetskedu.com/uk/news-122-7437/

Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22

Проведено ряд заходів: години спілкування «Дзвони Чорнобиля», «Чорна дата України», «Над Чорнобилем лунає дзвін…», «Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль», усний журнал «Біль і тривоги Чорнобиля», години роздумів «Чорнобиль: минуле і сучасне», «Чорна спадщина Чорнобиля», «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.», перегляд документальних фільмів з обговоренням «Чорнобиль - зона відчуження», «Чорнобильська трагедія. Події. Факти. Коментарі.», круглий стіл «Найбільша екологічна катастрофа сучасності». Учні усвідомили масштаб трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вони схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.

http://kyrakhivska22.ucoz.ua/news/vshanuvannja_chornobilskoji_tragediji/2017-04-27-59

Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13

У школі пройшли виховні заходи під час яких  згадали ці страшні події та вшанували пам'ять людей, які своїм життям захистили наше майбутнє, майбутнє всіх наступних поколінь. У шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку літератури "Чорнобиль не має минулого часу". 

http://olgik-ch.wixsite.com/mysite-1

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому ми забов’язані мирним небом над головою, можливістю жити та ростити дітей та онуків. Ми віддали належну шану і вдячність тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства. Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні та побутові умови життя.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (28.04.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]