Пн, 17.12.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1271
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Святкування Дня збройних сил України

В Селидівській ЗОШ № 1 відбулися військово-спортивні змагання між учнями 10 -11 класів, які провів вчитель предмету ЗВ Ігнатенко Д.О.

Отримані під час уроків «Захист Вітчизни» навички, спритність, витривалість, фізичну підготовку – яскраво продемонстрували наші учні.

Під час змагань панувала дружня атмосфера та відчувалася активна підтримка вболівальників за свої команди.

В Гірницькій ЗОШ І-ІІ ступенів № 19  педагоги провели тематичні інформаційні бесіди на уроках історії, обговорили з учнями за круглим столом такі питання: «Заснування Збройних сил України»,Закон про «Збройні сили України».Також учні 7-9 класів взяли участь в спортивному змаганні «Солдатський страйк». Під час змагань вони показали справжній чоловічий характер. Наприкінці  набрали однакову кількість балів і зайняли І місце юні воїни 8 і 9 класів. Переможці отримали грамоти.

В Курахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №22  протягом дня провели такі заходи,як: військово-спортивні змагання «Ми – майбутні захисники» серед учнів 8-9 класів, тематичні уроки з предмету «Захист Вітчизни» в 10-11 класах з основ медичних знань «Надання першої допомоги потерпілим при кровотечах» за участю шкільної медичної сестри,

виховні години «Збройні сили України на сучасному етапі». Закінчився день Святковим концертом «Наші захисники – наша гордість»,

на який були запрошені військовослужбовці оперативно-бойової прикордонної комендатури "Курахівка".

 

Не залишились байдужими до свята педагоги та учні Селидівської ЗОШ І=ІІІ ступенів № 6 та провели цілий ряд заходів:

Тематичні уроки для учнів 10-11 класів з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів провів учитель Петрик П.І. «Ручні осколкові гранати, правила поводження з ними».

Виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» для учнів 1-11 класів провели класні керівники. Учні 6-х класів під керівництвом Єрьоменко О.Г., Малярової В.М. зустрілися з воїнами АТО батальйону «Донбас».

Виховна година мала за мету виховувати патріотичні почуття до рідної землі, розвивати розумові і фізичні здібності, формувати у молодого покоління національно-патріотичне усвідомлення. На цей захід були запрошені воїни АТО - бійці батальйону «Донбас» Воїни розповіли школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.

Учні 6–х класів привітали дорогих гостей цікавою концертною програмою.

Військово-спортивні змагання для учнів провів учитель «Захисту Вітчизни» Петрик П.І. з неповної розборки та зборки автомати Калащнікова та спорядження магазину АКМ навчальними набоями для учнів 10-11 класів.

Педагог-організатор Завада А.В. для учнів середньої ланки організувала проведення інформаційної хвилини.

 

Дякуємо всім загальноосвітнім закладам,які залишились небайдужими до цього свята!

 

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (07.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]