Пт, 16.11.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1269
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Учні 9-11-х класів і вчителі Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 взяли участь у проведенні Всесвітнього Дня Гідності.

Учні 9-11-х класів і вчителі Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 взяли участь у проведенні Всесвітнього Дня Гідності. Шкільні координатори – заступник директора з ВР Черняк О.Є. та вчитель трудового навчання Даниліна Е.М. –розповіли дітям про значення Всесвітнього Дня Гідності для формування нового українського суспільства.

Учні познайомилися з принципами та концепцією гідності через роботу у студіях «Гідність у дії». На завершення роботи студій відбувся марафон написання листів від Amnesty International Україна на підтримку Кловіса Разафімалала, активіста з Мадагаскару, який бореться зі знищенням червоних порід дерев на острові.

Цей проект мав для школи велике значення, оскільки ми намагаємось плекати в наших учнів доброту і виховувати гідних людей, громадян, які люблять не тільки себе, а й свого ближнього, поважають оточуючих, допомагають у скрутну хвилину і головне бережуть свою рідну Україну.
Від усього колективу учнів та вчителів подяка команді Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine, за те що надихнули, надали детальну інформацію, допомогли документально.

 

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (01.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]