Пт, 23.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності було оголошено на загально шкільній лінійці. Складено і затверджено план заходів проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Оновлено інформаційні куточки: на стендах розміщено листівки та пам’ятки для дітей щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Були проведені різноманітні виховні заходи з питань безпечної поведінки при надзвичайних ситуаціях, розглянуто правила безпечної поведінки у побуті при експлуатації електроприладів та побутової техніки, у разі виникнення пожежі, під час перебування біля водоймищ, небезпеки вдома і на вулиці.

Актив школи спільно з куратором інформаційного центру підготували та розповсюдили пам’ятки серед учнів школи «Безпека життєдіяльності».

Всі виховні заходи, проведені під час Тижня знань безпеки життєдіяльності, були спрямовані на вивчення правил безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, на відпрацювання правил особистої та колективної безпеки, з метою популяризації професії рятувальника, профілактики травматизму, усвідомлення дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та надання першої допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (18.04.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]