Пт, 16.11.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1269
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Тиждень початкових класів в ЗОШ № 2

З 10.11 2017 по 17.10 2017 року в Селидівській ЗОШ №2 пройшов тиждень початкових класів під гаслом «За здоровий спосіб життя». Учні та вчителі поринули у багатогранний світ цікавих, творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що відбувалися в рамках тижня.

В п’ятницю, 10 листопада, відбувся виступ агітбригади «Здоров’ячки». Головною метою було - ознайомити учнів з планом тижня, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, цінувати власне здоров’я.

В понеділок, 13 листопада - пройшов флешмоб «В здоровому тілі здоровий дух». Перед першим уроком всі учні 1-4 класів вийшли на ранкову зарядку.

У вівторок , 14 листопада, було проведено конкурс малюнків «За здоровий спосіб життя» серед учнів 1-2 класів. А серед учнів 3-4 класів – «Здорова реклама» . Головна мета - пропагувати здорове харчування, заняття фізкультурою та спортом.

Середа, 15 листопада, відзначилася конкурсом фізхвилинок „ Щоб на уроці не стомитись“

https://www.youtube.com/watch?v=MGu2OG0pxMA&feature=youtu.be

http://larashkola1706.blogspot.com/

Четвер, 16 листопада, не забули про інтелектуальне здоров’я. Конкурс «Чомусики» серед команд 3-4 класів допоміг учням проявити себе, показати, які вони кмітливі, уважні, спостережливі, розумні. Переможцем стала команда 3-А класу.

П’ятниця, 17 листопада, відзначилася Парадом спортсменів. По залі пройшли спортсмени 1-4 класів з нагородами, що були завойовані на міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях. Каратисти, кікбоксери, гімнасти, футболісти, боксери, борці провели показові виступи. Цей захід було проведено з метою зацікавити заняттям спортом школярів.

Тиждень завершився, у пам’яті залишаться спогади. А творчі педагоги, підсумовуючи роботу, вже планують чим здивувати у наступному навчальному році!

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (21.11.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]