Нд, 18.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Тиждень математики в Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Всім відомо, що математика - гімнастика ума. Розвивати розумові, інтелектуальні та творчі здібності дітей - невід'ємна складова сучасної школи. Але не залишаються осторонь і батьки. Вони надійні помічники та активні учасники в шкільному житті.

Так з 13 лютого по 17 лютого в Селидівській загальноосвітній школі № 1 в початковій школі пройшов тиждень математики. В фойє школи вчителі організували велику виставку дитячих малюнків на тему «Жива цифра», цікавих аплікацій з геометричних фігур, дотепних математичних стіннівок. Учні не тільки з цікавістю розглядали роботи, а ще й обчислювали приклади та задачі, зазначені в газетах. Це додало багато корисного в організації перерв у школі. Сміх та жарти лунали всюди. Так тримати, діти!

Учні 4 –Б класу ( класний керівник Галкіна О.С.) створили агітбригаду «Математичний калейдоскоп». Зі своїми виступами вони пройшли по всіх початкових класах.  Цікаві повідомленням, розвивальні завдання, веселий рахунок, математичні жарти. Все це спонукає дітей до вивчення такої точної науки. Отже,  математику треба вивчати дуже добре. Вона дуже важлива в нашому житті.

14 лютого 2017 року для учнів перших класів була проведена «Математична вікторина». Свято розпочалося подорожжю до країни Математики, де увазі глядачів була запропонована математична казка. Разом з гномами Вітьком та Дмитриком діти мандрували математичними стежками. Далі команди «Плюсики» та «Мінусики» показали свої математичні знання у конкурсах «Відгадай цифру», «Склади фігуру» (за загадкою), «Відгадай ребус», «Рибаки та господарочки». Поки завдання виконували команди, вболівальники теж змагалися між собою. За визначенням журі перемогу одержала дружба.

 4-Ата 4-Б  класів (класні керівники  Коровка Т.В.  і  Галкіна О.С.)  провели математичну конференцію на тему  «Віднімання дробів з однаковими  знаменниками».   Діти не тільки познайомилися з дробами і діями з ними, а й показали на прикладах,  які базувалися на знаннях флори і фауни рідного краю та охороні природи.  Активно працювали групи ботаніків, істориків, географів. Новий вид роботи дітям дуже сподобався.

        У 2 класах ( класні керівники Бровко В.А. та Хейло О.В.) відбулося засідання Клубу Веселих та Кмітливих з математики. Діти довели, що математики цікава наука. Команди розумних математиків з великим задоволенням змагалися, розв’язували логічні задачі, ребуси, кросворди. Захід пройшов швидко, невимушено, бо учні розповідали вірші, співали, танцювали. А вболівальники допомагали своїм улюбленим командам. Перемогла дружба. Школярі отримали грамоти, медалі.

     Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (17.02.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]