Вт, 22.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 16 по 22 травня 2016 року в закладах освіти Селидівської міської ради пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Класними керівниками Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 було проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Виховні заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, гри, інтерактивного повідомлення, вікторини, із застосуванням тематичних фото та відеоматеріалів. Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини.

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 була активізована профілактична робота серед учнів школи, а також приділена увага діяльності юних пропагандистів. Членами загону юних інспекторів руху (ЮІР) під керівництвом педагога-організатора Кононеко Ю.В. проведено роз’яснювальну роботу та вікторину серед учнів початкової школи. Кожен учень 1-5 класів має маршрутний лист безпечного руху «Безпечна дорога від дому до школи».

В 11 класі Цукуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 відбулося практичне заняття «Мопед: розвага та небезпека власна й оточуючих», на якому вчитель Тимофєєва Г.М. разом із учнями повторили основні правила руху пішоходів, водіїв мопедів та скутерів. Класний керівник 8 класу Радченко А.М. провела батьківський всеобуч «Мопеди та скутери – небезпека для дітей!» Батьки активно обговорювали проблемне питання, пропонували заборонити дітям до 18 років водити мопеди та скутери. В 7 класі учитель Петрик Н.Ю. організувала вікторину «Знай і поважай ПДР!» Під час виховного заходу учні повторили правила поведінки на дорозі, у транспорті та під час переходу через залізничний переїзд.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (23.05.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]