Вт, 22.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Науково-практичний семінар для педагогів-організаторів

25 квітня 2016 року в Гірницькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №19 відбувся науково-практичний семінар для педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Використання інноваційних форм роботи у виховній системі закладу освіти».

Учасники семінару були ознайомлені з роботою органів учнівського самоврядування в загальноосвітніх навчальних закладах, з інноваційними виховними формами роботи закладу, а також отримали методичні рекомендації щодо якісної роботи з дітьми органів учнівського самоврядування.

Педагоги-організатори Селидівських ЗОШ №2, №6, гімназії, Курахівської ЗОШ №22 та Гірницької ЗОШ №18 ділилися своїм досвідом роботи з колегами. Під час проведення семінару до уваги учасників були запропоновані виступи педагогів за темами:

• «Розвиток учнівського самоврядування в добу оновлення України» (Бутікова С.І., методист з виховної роботи ЦТДЮ м.Селидове);

• «Використання інноваційних форм роботи у виховній системі закладу освіти. Проектні технології як засіб соціалізації учнів» (Папакиця Н.І., педагог-організатор ЗОШ №19).

Педагогом-організатором Селидівської загальноосвітньої гімназії Борульник В.Г. були представлені цікаві слайд-шоу та фотоматеріали, які презентували роботу активістів учнівського самоврядування: «Наш дім − гімназія» та виховний захід «Даруй добро!» із залученням дітей-інвалідів міста.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи педагога-організатора ЗОШ №19 Папакиці Н.І., стали глядачами «Веселих перерв» та побували на екскурсії навчальними кабінетами.

Педагоги-організатори відвідали засідання шкільних комісій «Дозвілля», «Фізкультура і спорт» та «Знання», проведені кураторами органів учнівського самоврядування Копарєвою В.М., Папакицею Н.І. та Подчасовою О.С.

Інформацію підготувала методист з виховної роботи ЦТДЮ
Бутікова С.І.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (28.04.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]