Пн, 17.12.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1271
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Робота почалася з облаштування світлиці Святого Миколая. З 19.11.2017 по 27.11.2017 всі вихованці, їх батьки та керівники гуртків були задіяні в цікавій та творчій роботі з виготовлення прикрас для світлиці Чудотворця.

З 27.11.2017 запрацювала комора «Твори добро», в рамках акції милосердя. Приймались подарунки, іграшки, дитячі книжки, канцелярські приладдя, одяг, взуття для дітей дитячого будинку м. Красногорівки.

З 02.12.2017 розпочала свою роботу Фабрика Святого Миколая. Керівниками гуртків прикладного та образотворчого мистецтва Будинку творчості проводилися майстер-класи для дітей міста, вони виготовляли сувеніри-обереги, малювали малюнки для воїнів АТО, а також вітальні листівки, прикраси для ялинки, новорічні іграшки. Активну участь в роботі майстер-класів приймали діти пільгових категорій.

06.12.2017 вихованці гуртка «МКУ» виготовили та розповсюдили серед жителів міста вітальні листівки, в яких вони розповіли: хто такий Святий Миколай, історію виникнення цього свята, про традиції його святкування в Україні.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (15.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]