Нд, 18.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Пришкільні табори ІІ зміна. Восьмий день

Пришкільний табір відпочинку «Веселка»

День країни. Вихователі підготували яскравий захід, на якому учні пригадали загальну інформацію про Україну: символіка, розташування, населення, символи, відгадували загадки про відомі місця нашої країни, співали пісні. Діти були активними, вправно відповідали на запитання, що стосувалися різноманітних сфер існування України. Вкінці заходу було визначено найактивніших учасників. З нагоди відзначення Дня Конституції України в пришкільному таборі «Веселка» була проведена бесіда «21 річниця конституції України», під час якого діти згадали основні статті Конституції України, вивчили нові терміни і поняття та прийняли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Права дитини».

Пришкільний табір відпочинку «Антошка»

Морський день. Сьогодні на дітей чекало свято «Пірати в гостях у Нептуна». Головний морський цар Нептун зустрів дітей оголошенням царського наказу: «Усі повинні веселитись та грати, забороняється сумувати!». Русалоньки танцювали танок подорослів, а чорти хотіли вкрасти головну красуню, але сміливі пірати влаштували веселі змагання між русалоньками та чортами і врятували головну русалоньку. Танці, пісні, конкурси та ігри з водою продовжувались поки пірати не подарували дітям скарб – цілу миску смачних ягід. Після свята дітей покликала творча майстерня, де вони виготовляли білих лелек – символ Українського птаства. Після тихої години активні учасники свята отримали солодкі нагороди. Відпочивати разом весело та корисно!

Пришкільний табір відпочинку «Промінець»

День почався традиційною ранковою гімнастикою. Дітям подобається виконувати роль інструктора з фізкультури. Вранці була проведена екологічна гра «Юні знавці природи», в ході якої діти активізували мислення, проявили творчі здібності, показали знання з природознавства. Екскурсія у бібліотеку почалася із зустрічі з працівником, який розповів про систему роботи бібліотеки, звернув увагу на правила поводження з книгою. Школярі познайомилися з літературою, якою можна користуватися у читальній залі, фільмом «Про виникнення книги», роздивлялися атлас України – найбільшу книгу бібліотеки. Відвідали виставку колекційних маленьких книг. Вихованці мали можливість самостійно подивитися словники, енциклопедії, художні альбоми.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (30.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]