Сб, 17.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Пришкільні табори ІІ зміна. Третій день

Пришкільний табір відпочинку «Вогник»

День природи. Навчити дітей любити рідний край, берегти природу, ознайомити з її різноманітністю і багатством, викликати бажання краще пізнати оточуючий світ, розкрити його незвідані таємниці – саме такі основні завдання цього дня. Вихователі намагалися підвести дітей до усвідомлення себе частиною природи, до почуття відповідальності за наслідки наших дій у природному середовищі. У таборі пройшли: вікторина «Світ природи», розважальна програма «Цікава галявина», конкурс малюнків «Природа очима дітей».

Пришкільний табір відпочинку «Веселка»

День талантів. Ранок розпочався з веселої зарядки, смачного сніданку та гарного настрою дітей. «Талант дитячий веселкою грає, Всі разом гукнемо: Лінивих у нас не буває!» - саме під таким гаслом пройшла конкурсна програма «Таланти живуть серед нас» та конкурс малюнків «Ким я мрію стати». Діти активно приймали участь у конкурсі художньої самодіяльності та показали свої таланти в співах, танцях, декламування віршів, образотворчому та спортивному мистецтвах. В цей день працював гурток «Папірус», де діти із захопленням робили цуценят в техніці орігами. Всі отримали багато позитивних емоцій.

Пришкільний табір відпочинку «Антошка»

День співаночок. Сонячним ранком завітала у табір «Антошка» весела українська пісня. Діти залюбки співали та грали. «Подоляночка», «Котик Мурчик», «Рушничок» та інші українські ігри та пісні створили неповторний настрій усім присутнім. Команди «Соняшник» та «Веселка» взяли участь у козацьких змаганнях. Всі були активні, спритні та дужі. Діти за участь отримали солодкі призи. Своїх прихильників зібрав і гурток «Орігамі». Яскравими поробками діти прикрасили хол табору. Ігри на свіжому повітрі продовжили чудовий день. Міні змагання з м’ячем, рухливі ігри «Голочка», «Джерельце», «Третій зайвий» сприяли добрим стосункам між дітьми та загальному фізичному розвитку. Після тихої години в гості до дітей прийшов Чомусик з цікавими завданнями: це і загадки, і українські ребуси, вікторина «Знай і люби свій край». Сьогодні всі без винятку отримали яскраві враження та позитивні емоції.

Пришкільний табір відпочинку «Промінець»

День  в таборі почався традиційною ранковою зарядкою. Дітям дуже сподобалися різноманітні вправи. День української казки... В цей день діти приймали участь у вікторині «Казки мого народу». З захопленням приймали участь в інсценіровці казки «Ріпка». Був організован конкурс малюнків «Моя улюблена казка». Через конкурс «Як я знаю звичаї свого народу» діти поглибили свої знання з українського фольклору, дізналися більше про народні традиції. У годину спорта був проведений волейбол і спортивні ігри. Діти познайомилися з новим видом спорта- регби. Зустрічі з медичною сестрою стали невід'ємною частиною життя табору. Сьогодні спілкування з вихованцями було присвячено темі особистої гігієни та історії виникнення мила. Працював гурток «Бісероплетіння». Вихованці самостійну діяльність проводили за іграми по інтересам. Дітям подобаються релаксійні вправи перед сном та гімнастика пробудження.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (21.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]