Сб, 17.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Пришкільні табори ІІ зміна. П'ятий день

Пришкільний табір відпочинку «Веселка»

«День протипожежної безпеки». День пройшов під гаслом «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки». Було проведено бесіду на тему «Не грайся з сірниками». Діти із задоволенням взяли участь в ігровій програмі «Вогонь друг – вогонь ворог», де учні в ігровій формі закріпили правила поведінки в екстремальних ситуаціях, пригадали телефони відповідних служб. Відвідали гурток «Папірус», де в техніці орігамі зробили чудових «вогняних» лисичок.

Пришкільний табір відпочинку «Вогник»

День пригод. Цей день був насичений різноманітними пригодами. Родзинкою цього дня стала квест-гра «У пошуках скарбів». Як усім відомо, шлях до скарбів непростий, тому на дітей чекали безліч завдань та перешкод, які вони із легкістю подолали. Вікторина «Навколо світу» познайомила вихованців табору з традиціями, визначними місцями та постатями інших країн. Під час пізнавальної гри «Пригоди на дворі» діти мали змогу проявити свою ерудицію, знання і уміння орієнтуватися на місцевості, спритність та швидкість, вміння працювати в команді. Втомлені і щасливі діти закінчили свій день у таборі, чекаючи нових цікавих пригод.

Пришкільний табір відпочинку «Промінець»

Пройшла традиційна ранкова гімнастика. На початку дня учні жваво приймали участь у вікторині «Навколо спорту», залюбки малювали своє бачення країни Спортландії Святкування Олімпійського дня проходило на стадіоні Палацу спорта «Авангард». Діти приймали участь в естафеті, по закінченню якої були оголошені переможці та відбулося нагородження солодкими призами.

Пришкільний табір відпочинку «Антошка»

День дружби пройшов під девізом «Сміємося разом». Діти співали пісень про дружбу та взяли участь у грі «Мікрофон», «Що таке дружба?» Юні художники на це питання відповіли своїми творчими роботами. Виставка малюнків «Як я розумію дружбу» нагадала дітям про моральні якості людини та толерантне ставлення одне до одного. Свято «Сміємося разом» розпочалося конкурсом віршів про дружбу, переможці отримали подяки. Гра «Квітка дружби» створила сприятливі умови для виконання завдань командою. Веселі загадки сподобались дітям та викликали багато дружніх посмішок. Майстри «Орігамі» знову дарували радість та захоплення своїми поробками.

Прогулянка зібрала відпочиваючих у коло дружніх спортсменів: ігри з м’ячем, естафети, змагання на спритність та швидкість нікого не залишили байдужими. А після тихої години дітлахи прийшли до висновку, що головне багатство людини – це дружба. Дружба в родині, дружба в країні… Табір «Антошка» - найкращий наш літній друг!

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (23.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]