Нд, 18.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Пришкільні табори. День восьмий

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Вогник»

День патріота. Сьогоднішній день у таборі розпочався з пізнавально-розважального шоу «Я люблю Україну», вихованці здійснили заочну подорож рідною Україною, прийняли участь у змаганнях «Забави козачат». Протягом дня дiти виконували українськi народнi пiснi, змагалися у спритності, знаннях українських прислiв’їв, приказок, звичаїв та традицій.

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Непосиди»

День казки. Протягом дня діти грали в ігри «Продовж казку», рольову гру «Вгадай казкового героя» та відвідали міську бібліотеку, де співали караоке (пісні з казок) та приймали участь у ляльковому театрі.

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Промінець»

Сьогодні  вихованцям була запропонована “Скринька побажань». Діти ділилися  своїми враженнями щодо перебування у таборі, висловлювали свої побажання.    Спортивна година проходила у вигляді гри у волейбол та змагань «Хто сильніше». Медичною сестрою через казку «Чарівна парасолька»,  була надана достовірна інформація щодо важливості  і необхідності вакцинації.  Дітям було запропоновано  розмалювати епізоди казки, які їм сподобалися. Малюнки були розташовані у картинній галереї.  Працював гурток «Бісероплетіння».

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Антошка»

День Вишиванки. День розпочався бадьоро та весело, бо вихованці табору знову поринули у чарівний світ українського мистецтва вишиванка. Екскурсія до шкільного музею, розповідь про виникнення та історію вишивання, вивчення та спів пісень «Мама вишиває», «Рушничок» - ще раз посилили дух маленьких патріотів. Змагання «Маленькі козачата» дало змогу продемонструвати швидкість та спритність сучасних нащадків вільних козаків. Конкурс малюнків та поробок «Домашній оберіг» об'єднав творчих та завзятих. Найяскравішими були роботи Кочергіної Ольги та Остроушко Тетяни. Відеоподорож на острів Хортиця не залишила нікого байдужим. Маленькі українці переконалися, що маючи таку історію, вони створять гідне майбутнє для своєї держави.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (12.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]