Нд, 18.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Пришкільні табори. День третій

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Промінець»

Третій день роботи табору традиційно відкрився ранковою гімнастикою, де дітям запропонували відправитися на острів скарбів і пограти в гру «Солодке дерево». Зарядка проходила з використанням гімнастичних знаряддів. Спортивна година була присвячена грі у футбол. Під час вільної хвилинки діти дивилисі мультипликаційні фільми та займалися справами за інтересами. Продовжував роботу гурток «Акварелька». Вихователь Конотоп Н.І. у другій половині дня провела бесіду «Сонце: наш друг та ворог»

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Антошка»

В таборі «Антошка» Селидівської школи І –ІІІ ступенів № 1 пройшов День співаночок. Відпочиваючі співали українські пісні, взяли участь у святі «Музичний дивограй», а також продемонстрували чудову сценку «Ходить гарбуз по городу». Протягом дня дитячий відпочинок супроводжували українські народні ігри «Котик - Мурчик», «Подоляночка», «Котилася торба». Розваги, гумор, українські пісні створювали незабутню, яскраву атмосферу відпочинку!

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Вогник»

Для дітей було проведено розважальне шоу "Крок до зірок" та творчу майстерню «Крамниця творчості». Танцювальна студія « У ритмі танцю» запросила вихованців табору на веселий танок. Конкурсна програма «Ми – талановиті» допомогла дітям проявити свої творчі здібності та «запалити свою зірку».

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (06.06.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]