Вт, 24.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Показовий День цивільного захисту

13 квітня 2016 року на базі Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 було проведено показовий День цивільного захисту. В цей день до школи було запрошено багато гостей: начальник відділу з питань НС ЦЗ населення, мобілізаційної і оборонної роботи Поречний Віталій Костянтинович, інженер з питань безпеки життєдіяльності (ОП) відділу освіти міської ради Рислінг Зоя Антонівна, заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста. Серед запрошених – переможець місцевого етапу фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП) збірна команда учнів Українських загальноосвітніх шкіл №12 і №13, вихованці спортивного клубу ім. Шведченка, військові, представники МНС, батьки.

Ранок розпочався засіданням керівного і командно-начальницького складу цивільного захисту школи під керівництвом начальника ЦЗ Зацарної Ж.Б., в ході якого було перевірено готовність всіх формувань цивільного захисту до виконання поставленої задачі. На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю Дня цивільного захисту, учнів було ознайомлено з планом проведення заходів. На лінійці свої таланти продемонструвала збірна команда дружин юних пожежних (ДЮП) Українських ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, №13, чий виступ підняв настрій усім присутнім в залі.

Тематика проведення відкритих уроків з цивільного захисту була присвячена протипожежній безпеці та діям при знаходженні вибухонебезпечних предметів. Всі уроки були насичені, яскраві, інноваційні, містили як ігрові моменти, так і практичні вправи. Діти із задоволенням брали в них участь, демонструючи всі свої знання та вміння, отримані протягом року. На перервах працювали виставки, де присутні могли ознайомитися із засобами індивідуального захисту, першої медичної допомоги, вибухонебезпечними предметами.

Виставки супроводжувалися практичними навчаннями з користування протигазами, лекціями з мінної небезпеки. В спортивних змаганнях команди учнів 10-11 класів «Рятівники» і «Вогнеборці» показали свою спритність, витривалість та організованість.

Закінчився день навчальною евакуацією. Всі учасники навчально-виховного процесу діяли злагоджено та оперативно, умовні постраждалі отримали кваліфіковану медичну допомогу. Наприкінці підсумкової лінійки військові провели роз’яснювальну роботу щодо дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

На екрані змагань було оприлюднено підсумки показового Дня цивільного захисту. Переможці отримали свої нагороди. День цивільного захисту в Курахівській ЗОШ №22 був насиченим, яскравим і насправді показовим. Пам’ятаємо, що людське здоров’я і життя – це скарб, тож бережімо його! Нехай повсякденним гаслом завжди будуть слова «Знати – щоб жити!»

Інформацію підготувала Д’яченко О.А.,
заступник з навчально-виховної роботи Курахівської ЗОШ №22

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (14.04.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]