Пн, 25.09.2017
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1250
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Підсумки конкусу "Створи шедевр"

Згідно наказу відділу освіти від 27.02.2017 № 97 у березні проведено міський етап конкурсу, у якому приймали участь учні ЗОШ №№ 1, 2, 12, 17, 18, 19, 22, гімназії, вчителі ЗОШ № 17, 18, 22, на конкурс представлено 32 роботи. Члени журі відзначили достатній рівень підготовки матеріалів і визначили переможців:

у номінації «Методичні новації»

І місце – Ісаєву Юлію Григорівну, вчителя інформатики ЗОШ № 22, Піпоть Тетяну Анатоліївну, вчителя зарубіжної літератури; інтерактивний плакат «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами»;

https://www.thinglink.com/scene/900009835813142528

ІІ місце – Олішевську Ольгу Василівну, вчителя зарубіжної літератури ЗОШ № 18; літературно-культурологічний квест «Дивовижна країна»;

ІІІ місце – Копачову Олену Григорівну, вчителя зарубіжної літератури ЗОШ № 17; інтерактивні плакати до уроків зарубіжної літератури «Доба Відродження»

у номінації «Літературна кав’ярня»

І місце – Дудник Денізу, ученицю 8 класу ЗОШ № 18; художні переклади рубаї Омара Хайяма «У Хайяма я вчусь життю…» (наставник Олішевська О.В.);

https://yadi.sk/d/UOIfFAM_3Fgaz2

І місце – Рум’янцеву Анастасію, ученицю 7 класу гімназії; збірка віршів (наставник Носова Н.М.);

https://youtu.be/JSyVEVcAgUc

ІІ місце – Красного Дмитра, учня ЗОШ № 2: етюд «Квітник» (наставник Холодна О.І.)

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Онищенко Івана, учня 6 класу ЗОШ № 2; буктрейлер В. Короленко «Сліпий музикант»» (наставник Холодна О.І.);

https://www.youtube.com/watch?v=UgNh_F-ZQ-8

ІІ місце – Карпачову Людмилу, ученицю 9 класу гімназії; буктрейлер М. Гоголь «Мертві душі» (наставник Петрик Н.П.)

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Васильєва Антона, учня 10 класу ЗОШ № 2; веб-сайт «Ф. Достоевский – писатель- юбиляр» (наставник Холодна О.І.);

http://dostoevskiy.mya5.ru/

І місце – Косовського Павла, учня 7 класу гімназії; веб-сайт «Життя та творчість Олександра Дюма» (наставник Носова Н.М.

http://alexandrdyma.jimbo.com

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Тихонову Юлію, ученицю 10 класу ЗОШ № 2; інтерактивний плакат «Життя та творчість Л.М. Толстого» (наставник Холодна О.І.);

http://selidovoshkola2.ucoz.net/index/stvori_shedevr/0-614 http://www.docme.ru/download/1369975

І місце – Марченко Євгенію, ученицю 9 класу гімназії; інтерактивний плакат «125-річчю з дня народження М. Цвєтаєвої присвячується» (наставник Петрик Н.П.);

https://drive.google.com/open?id=0B8kg3a9mbnKtVWhxZDU0QTA0LW8

ІІ місце – Крутських Богдана, учня 9 класу гімназії; інтерактивний плакат «470-річчю з дня народження М. Сервантеса присвячується» (наставник Петрик Н.П.)

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Налєскіну Діану, ученицю 10 класу ЗОШ № 2; відеофільм «Бойцы невидимого фронта» (наставник Холодна О.І.);

https://www.youtube.com/watch?v=g0kYz_1Zwds

ІІІ місце – Левчук Маргариту, ученицю 6 класу ЗОШ № 18; відеофільм «Гірник – це Україна!» (наставник Олішевська О.В.)

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

ІІ місце – Хоменко Марію, ученицю 11 класу ЗОШ № 22; відеофільм «Віктор Марі-Гюго. 215 років від дня народження» (наставник Д’яченко О.А.);

ІІІ місце – Бухар Катерину, ученицю 11 класу ЗОШ № 22; відеофільм «215 років від дня народження видатного французького письменника Олександра Дюма (1802-1870)» (наставник Д’яченко О.А.)

у номінації «Дружба без кордонів»

І місце – Оржеховського Віталія, учня 5 класу ЗОШ № 18; відеофільм-подорож «Японія: така близька і така далека» (наставник Олішевська О.В.);

https://youtu.be/1F78BKPuSuM

ІІ місце – Дмитрієву Анну, ученицю 10 класу ЗОШ № 2; мультимедійний проект «Зірковий скарб японської поезії (наставник Холодна О.І.);

ІІ місце – Рязанцева Владислава, учня 9 класу ЗОШ № 1; презентація «Японія – Україна: далекі й близькі» (наставник Петрик Н.Ю.);

ІІІ місце – Байду Дар’ю, ученицю 7 класу ЗОШ № 17; презентація «Вивчаємо біографію Рюноске Акутагава» (наставник Копачова О.Г.)

Роботи переможців, які посіли І місця направлені для участі в  обласному етапі.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (22.03.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]