Вт, 24.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

ПАМ’ЯТАЄМО…

Відділ освіти міської ради з глибокою скорботою повідомляє про велику втрату: після тяжкої хвороби померла Тарасенко Наталія Сергіївна, методист з ІКТ міського методичного кабінету, засновник і адміністратор цього сайту.

Нам не вистачатиме її тонкого гумору, сліпучої усмішки і нескінченної енергії. Такі її якості, як професіоналізм, цілеспрямованість, життєрадісність, прагнення до досконалості  завжди були для нас прикладом.

Ми запам’ятаємо Наталію Сергіївну  вірним другом і мудрим порадником, завжди готовим надати допомогу в будь-якій ситуації.

Офіційні сайти відділу освіти та методичної служби, сайти навчальних закладів, Школа комп’ютерної та Інтернет-грамотності, Віртуальна методична лабораторія, веб-ресурси педагогів, створення віртуального  освітянського простору нашого міста – все це заслуга Тарасенко Н.С., результат її невтомної праці і постійного піклування.   

Ми пам'ятатимемо її як добру, чуйну і порядну людину.
Вічна і світла пам'ять про Тарасенко Наталію  Сергіївну назавжди збережеться в наших серцях! Наші щирі співчуття рідним і близьким.

 

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (11.01.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]