Чт, 26.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Олімпійський тиждень у Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

З 8 по 15 вересня в рамках Дня фізичної культури і спорту у Гірницький ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 пройшли заходи, що сприяли залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропагандували здоровий спосіб життя, виховували почуття патріотизму, а також дали можливість учням дізнатися про олімпійські види спорту. Активними учасниками спортивних заходів стали і батьки школи.

Почесним гостем була запрошена випускниця школи – Базунова Ольга Володимирівна – чемпіонка світових, європейських, республіканських змагань, майстер спорту з кікбоксингу.

11 вересня 2017 року відбулася лінійка, присвячена відкриттю малих Олімпійських ігор. На лінійці виступили найкращі спортсмени школи: вихованці секції аеробіки спортивного клубу «Спорт для всіх», багаторазові чемпіонки обласних і республіканських змагань (Бєля Анастасія, Осипова Катерина, Передрій Катерина, Бєля Олександра, Арутюнова Маргарита, Кузнецова Вікторія, Манякіна Христина), кандидати у майстри спорту, багаторазові призери з боксу і кікбоксингу – Дзятковський Євген та Кобець Данило. Найкращі спортсмени школи виносили прапор та олімпійський факел: Подуражний Микита (9 клас), Кулік Ігор (10 клас), Каращук Ганна (10 клас), Біктогіров Давид (9 клас), Кобець Данило (10 клас).

Учитель фізкультури, Манякіна Л.В., повідомила про графік проведення малих Олімпійських ігор у школі, а також відзначила, що спорт всебічно впливає на формування свідомого ставлення до власного здоров'я. Тож заняття спортом мають стати невід'ємною частиною життя кожної людини.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (17.09.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]