Пт, 27.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Обласний майстер-клас

2 листопада на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Покровська було проведено майстер-клас «Застосування проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання через варіативні модулі згідно зі складовою нової програми» з досвіду роботи Даниліної Е.М., учителя трудового навчання та технологій Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради.

У заході взяли участь керівники міських (районних) методичних об’єднань, учителі трудового навчання та технологій із міст Волновахи, Слов'янська, Краматорська, Покровська, Мирнограда, Добропілля, Дружківки, Авдіївки, Костянтинівки, Новогродівки, Селидового, Торецька, Лимана, а також Покровського, Костянтинівського, Добропільського районів і студенти 4 курсу Покровського педагогічного училища.

Завідувач відділу технологій Донецького облІППО Панченко С.П. ознайомила учасників заходу з практичними напрямками подальшого впровадження проектно-технологічної діяльності на прикладі популяризації досвіду Даниліної Е.М., учителя трудового навчання та технологій Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради.

На початку майстер-класу відбулася презентація власного досвіду роботи за методичною проблемою «Упровадження педагогічних технологій у системі особистісно орієнтованого навчання», яку досліджувала та вивчала Е.М. Даниліна. Перед учасниками заходу промайнув калейдоскоп різноманітних педагогічних технологій, які вдало впроваджує вчитель на своїх уроках.

«Родзинкою» зустрічі з колегами став майстер-клас із теми «Технологія виготовлення виробів у техніці кінусайга», який провела Даниліна ЕМ. Техніка кінусайга існує не надто давно, але вона вже встигла завоювати своїх шанувальників. Майстер-клас був жвавим, сповненим позитивних емоцій. Кожна виконана учасником майстер-класу робота – прояв його творчості та свідчення майстерності. Своїм кінцевим виробам учителі раділи не менше, ніж учні. Проте, головним лишається те, що набутим досвідом вони обов’язково поділяться зі своїми вихованцями. Сформовані в процесі майстер-класу уміння й навички вчителі зможуть використати під час викладання трудового навчання (варіативної складової) в 5-11 класах.

ippo.dn.ua/novini/show/2635/

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (09.11.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]