Вт, 22.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Обласна науково-практична конференція

25 квітня 2016 року у м. Краматорськ відбулася обласна науково-практична конференція «Формування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах євроінтеграції», у рамках якої була організована виставка творчих наробок педагогічної громади міст та районів області з проблеми євроінтеграції та презентаційні інтерактивні заходи.

Міський методичний кабінет та педагоги міста Селидового взяли активну участь у виставці «Європейський досвід в українській освіті педагогів», яка мала на меті поширення кращого методичного, управлінського та педагогічного досвіду працівників освіти області щодо побудови індивідуальної освітньої траєкторії педагогічних працівників у контексті євроінтеграції України; поширення досвіду участі у міжнародних проектах та реалізації європейських підходів в освіті впродовж життя; розвиток професійних зв'язків та співпраці в освітянській спільноті.

Особливу зацікавленість відвідувачів викликали роботи педагогів Селидівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2 і №6, Українських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №12 і №13, Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №19, Селидівської загальноосвітньої гімназії. Учасники виставки отримали сертифікати Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (26.04.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]