Пт, 27.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Новини дошкілля

Тиждень безпеки дитини

У дошкільному навчальному закладі №1 «Чайка» проходить Тиждень безпеки дитини. У межах заходу педагогами розкриті теми з пожежної безпеки, дорожнього руху, протимінної безпеки, проведені профілактичні бесіди та інструктажі щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, розглянуті правила поводження в природі, правила безпеки в побуті та у разі виникнення надзвичайної ситуації.

В групі «Ромашка» вихователь Грищенко Вікторія Олексіївна провела заняття «Тільки від життя собачого собака буває кусючою…», на якому розповіла малюкам про життя тварин та правила поведінки з тваринами. На закріплення отриманих знань дошкільники зробили аплікацію «Моя улюблена тварина».

Вихователь Рядова Марія Володимирівна розповіла своїм вихованцям про отруйні та їстівні гриби. Для закріплення знань діти грали в рухливу гру «Позбирай грибочки» і танцювали «Танець грибочків».

Вихователь Ківа Вікторія Анатолівна під час заняття змоделювала ситуацію «Зустріч з незнайомцями». Діти із задоволенням інсценізували сюжети відомих казок.

Категорія: Новини дошкілля | Додав: Osvita (27.05.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]