Пн, 17.12.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1271
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Новини дошкілля

ДНЗ №44 «Пролісок» знову відзначився своїми заходами

6 грудня 2017 року відбулася педагогічна рада «Роль ігрової діяльності в житті дитини». Вихователь методист відкрила педагогічну раду інтелектуальною грою «Чарівні листи», в якій вихователі завдяки мозковому штурму змогли пригадати у чому полягає розвиваючий характер сюжетно-рольової гри, про роль вихователя у дитячій грі та все що стосується творчих ігор дошкільників.

Погулич О.А. поділилася з колегами власним досвідом з питання проблеми організації творчої ігрової діяльності в сучасному дитячому садку.

Барсова І.В. розповіла вихователям про формування економічної досвідченості засобами творчих ігор, а Костіна Л.В. виступила з питанням значення сюжетно – рольової гри для становлення особистості.

Наприкінці педагогічної ради вихователь – методист ознайомила вихователів з довідкою тематичної перевірки «Організація та розвиток творчих ігор». Для вироблення проекту рішення педради була проведена ділова гра «Спільне педагогічне підприємство».

 

05.12.2017  практичний психолог Івашко М.С провела для вихователів майстер -клас «Інтуїнтивне правополушарне малювання», на якому вихователі мали змогу розвинути свої творчі здібності,навчитися нетрадиційному малюванню пейзажу.

Інноваційні арт-терапевтичні техніки, які використовувалися на майстер – класі сприяли профілактиці емоційного вигорання та зняття емоційного напруження у педагогів.

 

Категорія: Новини дошкілля | Додав: Osvita (07.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]