Вт, 24.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Новини дошкілля

«Веселкова академія дошкільнят» в ДНЗ м. Українськ

13 квітня 2016 року дошкільні навчальні заклади міста Українськ приєдналися до міського інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Веселкова академія дошкільнят».

Змагання, у яких брали участь команди «Знайки» ДНЗ №22 «Світлячок» та «Знавці» ДНЗ №18 «Космос», відбулися на базі дошкільного навчального закладу «Світлячок». Метою заходу була підтримка інтересу дітей до інтелектуальної діяльності; активізація творчої уяви, пам’яті, логічного мислення та мовлення; мотивація до самостійного пошуку вирішення проблемних ситуацій.

Учасники інтелектуальних змагань мали змогу проявити наполегливість, креативність та власні комунікативні здібності. Діти показали ерудованість у різних освітніх напрямах: національно-патріотичне виховання, елементарні математичні уявлення, розвиток логічного мислення, природно-екологічна компетенція, цікава граматика, уявний світ та літературний вернісаж.

Під час музичних пауз конкурсанти, члени журі та глядачі насолоджувалися хореографічними та вокальними етюдами у виконанні дітей дошкільних навчальних закладів «Світлячок» та «Космос».

До складу журі конкурсу увійшли провідний спеціаліст з дошкільного виховання відділу освіти Хацько Т.В., головний спеціаліст з кадрових питань відділу освіти Кожушкова А.Р., завідувач міського методичного кабінету Панасенко В.В. та голова міської організації профспілки працівників освіти Гайчук О.Ю.

За підсумками роботи журі І місце присуджено команді «Знайки» ДНЗ№22 «Світлячок», ІІ місце – команді «Знавці» ДНЗ №18 «Космос». Кожен учасник отримав в подарунок шоколадну медальку. Організаторам інтелектуальних змагань вдалося викликати у дітей почуття радості за власні успіхи.

Категорія: Новини дошкілля | Додав: Osvita (14.04.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]