Вт, 24.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Міськмй фестиваль дружин юних пожежних

17 березня в Центрі творчості дітей та юнацтва м.Селидове відбувся традиційний міський етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому взяли участь три команди: ЗОШ № 1 м.Селидове, ЗОШ № 19 м.Гірник та ЗОШ № 12 м.Українськ.

Фестиваль проводився за темою «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй» та з метою профілактики та пропаганди правил пожежної безпеки, попередження пожеж від пустощів дітей з вогнем та їх гибелі на пожежах, формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища.

Учасники команд під час змагань повинні були представити естрадні мініатюри, темою яких була пожежна безпека, причини виникнення і дії під час пожеж.

Компетентне журі на чолі із З.А.Рислінг (інженер з охорони праці відділу освіти міської ради), у складі заступника начальника 63 ДПРЧ 13 ДПРЗ ГУ ДСНС, старшого лейтенанта служби ЦЗ В.В.Тищенко, методиста з виховної роботи ММК відділу освіти міської ради Ю.А.Онищенко, інспектора відділення запобігання НС 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, старшого лейтенанта служби ЦЗ О.Г.Оленяк та головного спеціаліста відділу з питань НС та Цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи і охорони праці О.А.Горбунової оцінювало виступи учасників за критеріями: змістовність, оригінальність, гумор, театральна майстерність, згуртованість і єдність команди тощо.

Кращою дружиною юних пожежних визнана команда ЗОШ № 12 м. Українськ. Друге місце посіла команда ЗОШ № 1 м.Селидове, а третє місце одержала команда ЗОШ № 19 м.Гірник.

Члени журі, вітаючи переможців, відзначили, що виступи учнів з кожним роком стають все краще, у команді на високому рівні представлені хореографія, динаміка, постанови сценок, вокал, театральна майстерність. І все це досягнуто завдяки педагогам: Т.В.Ковтун та Н.М.Некрасовій (ЗОШ № 12); К.Б.Муращенко (культорганізатор) та Н.П.Горбачовій (керівник вокального колективу «Гармонія») БТДЮ м.Українськ; В.В.Нечепоренко (заступник директора з ВР ЗОШ № 1) і Н.І.Папакиці ЗОШ № 19 м.Гірник.

Переможцям і учасникам фестивалю ДЮП були вручені грамоти та солодкі призи.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (22.03.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]