Вт, 24.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Методична студія «Секрети ефективного управління»

18 березня 2016 року на базі міського методичного кабінету відділу освіти міської ради відбулося чергове засідання методичної студії «Секрети ефективного управління» з проблеми «Ділова кореспонденція як засіб управлінської комунікації в діяльності керівника ЗНЗ».

Ефективність роботи керівника загальноосвітнього навчального закладу залежить не лише від його вміння працювати з людьми, але й від уміння працювати з інформацією. Важливим у роботі кожного керівника є вміння правильно здійснювати оформлення документів, особливо тих, які виходять за межі навчального закладу.

Теоретичну частину заняття провела завідувач міського методичного кабінету Панасенко Валентина Василівна, яка звернула увагу учасників на оформлення ділової кореспонденції, основний масив якої в навчальному закладі подано різними видами службових листів.

Під час практичної частини заходу учасникам були запропоновані завдання на закріплення теоретичних знань: скласти лист-запрошення з пропозицією взяти участь у науково-практичній конференції або лист-нагадування про відкриття табору відпочинку з денним перебуванням, відредагувати текст розписки, виправити помилки у ділових паперах та інші.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (18.03.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]