Пт, 27.04.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників

3 лютого 2016 року на базі міського методичного кабінету відділу освіти Селидівської міської ради було проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників.

До міського оргкомітету конкурсу було представлено 14 робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста (ЗОШ №№ 1, 2, 6, 12, 17, гімназії) в секціях «Російська мова», «Психологія», «Комп’ютерні системи і мережі», «Фізика», «Соціологія», «Англійська мова», «Географія та ландшафтознавство», «Українська мова», «Біологія людини», «Медицина», «Етнологія».

Члени міського журі відзначили актуальність проблем, які піднімали конкурсанти. Заслуговують на увагу дослідницькі роботи учнів Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в секціях «Соціологія» і «Біологія людини», Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 в секції «Медицина», Селидівської загальноосвітньої гімназії в секціях «Українська література» і «Географія та ландшафтознавство». Зазначені науково-дослідницькі роботи учнів відповідають меті і поставленим задачам, висновки є результатами проведених досліджень і практичної роботи.

За рішенням журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників переможцями були визнані:

у секції «Українська література» - Арциховська Анна, учениця 10 класу Селидівської загальноосвітньої гімназії, тема роботи «Символіка кольорів у новелістиці Михайла Коцюбинського»;

♦ у секції «Біологія людини» - Беспала Ольга, учениця 10 класу Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, тема роботи «Вплив різних чинників на еритроцити людини»;

♦ у секції «Соціологія» - Митрофанкіна Марія, учениця 10 класу Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, тема роботи «Субкультури великої Британії 70-х рр. XX ст. як прояв суспільного життя. Панк-культура»;

♦ у секції «Медицина» - Сінчукова Ірина, учениця 11 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, тема роботи «Про унікальні властивості електроактивованої води»;

♦ у секції «Географія та ландшафтознавство» - Фокін Денис, учень 11 класу Селидівської загальноосвітньої гімназії, тема роботи «Економічний стан виробничого процесу на підприємствах ДП «Селидіввугілля» за сучасних умов».

За організацію і керівництво дослідницькою роботою старшокласників винесено подяку вчителям Косолап О.О., Преходченко О.І., Змієвській Н.Є., Кобець О.О. та Міщенко А.М., учні яких стали переможцями міського етапу конкурсу-захисту.

Роботи переможців направлені до предметних секцій для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (03.02.2016)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]