Пн, 17.12.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1271
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Екскурсія до Селидівського міського суду

Зустрічали школярів голова суду Черков Володимир Геннадійович, суддя Капітонов Віктор Ігорович, прокурор Аніщенко Андрій Олександрович, заступник керівника апарату суду Мамічева Ольга Петрівна. Під час екскурсії учні ознайомилися з приміщенням суду, мали можливість задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді.Також Володимир Геннадійович розповів, що Селидівський міський суд розглядає справи в порядку цивільного, кримінального, адміністративного судочинства. Голова суду Черков В.Г. повідомив учням про відповідальність дітей за скоєні злочини:

Суддя Капітонов В.І. розповів про особливості своєї професії, адже робота судді є надзвичайно складною та відповідальною..

Прокурор Аніщенко А.О. звернув увагу школярів на види покарань неповнолітніх за вчинені правопорушенняКрім цього, Андрій Олександрович розповів учасникам заходу про те, як відбувається судове засідання та показав учням клітку нового зразка з куленепробивним склом, що відокремлює обвинувачених (підсудних), засуджених від складу суду та присутніх.

Заступник керівника апарату суду Мамічева О.П. розповіла учням про технічні можливості системи відеоконференцзв’язку яка забезпечує одночасну двохсторонню передачу, обробку, перетворення та представлення інтерактивної інформації на відстані в режимі реального часу за допомогою апаратно-програмних засобів обчислювальної техніки.

Екскурсія сприяла розширенню уявлень учнів про юридичні професії, що необхідно для правильного вибору майбутньої професії, містила у собі навчально-пізнавальний характер.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (18.12.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]