Вт, 23.10.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1268
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

День Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

З метою виховання в учнів патріотизму і гордості за свою державу в закладах освіти проведено заходи до Дня Соборності України.

19 січня учні 10-11 класів Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 стали учасниками тематичної конференції «Україна єдина».

http://selid-shcool1.at.ua/news/tematichna_konferencija_ukrajina_edina/2018-01-21-972

В Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проведено ряд виховних заходів, у ході яких учителі нагадали про історичні факти щодо об’єднання УНР і ЗУНР, учні декламували вірші про Україну, розповідали цікаву інформацію про символи країни, провели конкурси «Народні свята», «Закінчи прислів’я і приказки».

http://school6-selidovo.donetskedu.com/uk/news-188-3799/

В Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 організовано та проведено виховні години "Людської пам'яті свіча хай запалає, коли життя знов набирає силу", " Україна єдина країна", годину спілкування «Співаєм славу тій події і тепер», свято «Соборна Україна – одвічна мрія народу»

http://school12-ukr.ucoz.ua/news/den_sobornosti_ukrajini/2018-01-19-143

В Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 урочисто відзначили День Соборності України. Учні взяли активну участь у підготовці та проведені святкових заходів. Представники учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором школи перед уроками провели радіо лінійку «Україна Соборна» та акцію «Моя Батьківщина єдина і незалежна», у ході якої всім учням школи були роздані символічні емблеми єдиної України. Учні початкових класів висловили побажання своїй Батьківщині та створили міні-проекти «Долоня дружби й миру». Учні 10-11 класів разом з педагогом-організатором школи для 5-9 класів організували виступ лекторської групи і перегляд тематичного відео «Соборність України: історія й сучасність». Також учні школи створили флешмоб «Живий ланцюг Соборності». У бібліотеці навчального закладу створено книжкову виставку «До Дня Соборності України», а у вестибюлі – оформлено інформаційний стенд «День Соборності України».

http://school17.ucoz.com/news/den_sobornosti_ukrajini/2018-01-22-102

В Курахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 відбулися урочисті заходи: години спілкування "З Україною в серці", заочні подорожі, усні журнали «Україна – незалежна, демократична, правова держава», квест-захід "Україна - єдина країна", загальношкільна лінійка «Святкуємо ми разом з тобою, рідна Україно», наприкінці якої було утворено "Ланцюг єднання".

http://kyrakhivska22.ucoz.ua/news/den_sobornosti_ukrajini/2018-01-22-91

В Селидівській загальноосвітній гімназії було проведено ряд заходів: виступи лекторської групи учнів 5-Б класу - Мурадян Б.,Чиркова О., Яницька А.,Моісеєнко Т. та вчителя історії та права Шашкіної Л.М., виховні години , перегляд фільмів. Були організовані тематичні виставки. З самого ранку всі учасники навчально-виховного процесу взяли участь у флеш-мобі «Перлина - Україна!» 


http://selidgymnasium.at.ua/news/2018-01-23-654

 

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (22.01.2018)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]