Нд, 25.03.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

День Цивільного захисту

04 травня 2017 року в Селидівській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 було проведено День Цивільного захисту, в якому взяли участь постійний склад формувань з Цивільного захисту та учнівський колектив. День ЦЗ розпочався зі збору керівного складу ЦЗ. Впродовж дня було проведено тематичну виставку плакатів і малюнків, єдині виховні заходи в 1 - 11 класах, військово-спортивні змагання між відділеннями 10 та 11 класів в рамках курсів « Захист Вітчизни» та « Фізична культура». Різноманітними були виховні заходи: в 3-4 класах година-спілкування «Вибухонебезпечні предмети: будьте обережні!» (Богуславська І.М., Клименко Н.В., Коровка Т.В., Галкіна О.С.), в 7-А класі було проведено годину « Про безпеку власну дбай, правила корисні знай» (Ковальчук Г.А.). В 9-х класах було розглянуто актуальну тему – « Тероризм – глобальна проблема людства» (Троянова С.А. та Лаба С.В.), майже в усіх класах, включаючи і старші, було детально розглянуто і обговорено правила безпеки при знаходженні невідомих предметів та складено пам᾿ятки, як поводитися з незнайомими предметами.

Підсумком конкурсу «Захист вітчизни» та «Фізична культура» була естафета-змагання серед юнаків 9 -11 класів «Готовність до дій в надзвичайних ситуаціях», під час якої юнаки продемонстрували знання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, показали фізичну силу і вправність. Естафету-змагання провели вчитель Захисту Вітчизни Ігнатенко Д.О. та вчитель фізкультури Траченко О.О. Перемогли юнаки 10 класу.

О 12 год. 30 хв. надійшло повідомлення про появу невідомого предмету в лівому крилі будівлі школи. Прийнято рішення про евакуацію учасників навчально-виховного процесу. Евакуацію проведено за 2 хв.10 сек. День Цивільного захисту пройшов організовано.

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (05.05.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]