Ср, 21.02.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1266
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Чергова перемога!

Кожна дитина володіє творчим потенціалом і можливостями. Щоб вміння були яскраво виражені, потрібно постійно займатися певними видами діяльності, адже творчість – це не тільки малювання та спів, але й написання унікальних текстів, створення музики, ігор і багато іншого. Загалом, це «політ» фантазії кожної людини, який допомагають розвивати в Центрі творчості дітей та юнацтва м.Селидове.

У зимові місяці Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром проводився обласний конкурс хліборобських обрядів «Коло Сварога». У Конкурсі взяли участь 114 учасників із 9 районів Донецької області. Учасниками було подано на розгляд журі конкурсу 136 робіт у 6 номінаціях.

Цей конкурс проводиться з метою формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до культурної спадщини країни, ознайомлення з народними традиціями рідного краю, виховання національно-патріотичної свідомості та підготовки до професійного самовизначення.

Є переможці обласного конкурсу хліборобських обрядів «Коло Сварога – зимовий цикл» й серед вихованців Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове (номінація "Декоративно прикладне мистецтво"): Костів Катерина (керівник Костів К.М.), Полякова Світлана (керівник Захаревич А.А.), Путій Ірина (керівник Бородай Л.М.).

Також в цьому конкурсі стала переможцем й молодий педагог Мігульова Г.В., керівник творчого колективу «Бісероплетіння». А її вихованка Юрченко Софія зайняла І місце в обласній виставці-конкурсі різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» (номінація «Різдвяний віночок»).

Бажаємо подальших творчих злетів та перемог!

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (25.04.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]