Пт, 25.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Статті » Освітній дайджест

Акція «Пролісок»

Весна красна цвітом, радощами, теплим сонечком, пробудженням життя. Любити і берегти природу обов’язок. Школа виховує покоління, якому в майбутньому слід піклуватися про збереження краси Землі.

Учні Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у проведенні обласної акції «Пролісок». Під час проведення місячника, що був присвячений збереженню первоцвітів, пройшли ряд заходів, що нікого не залишили байдужим. Участь взяли учні 1-11 класів. Яскраві малюнки та плакати, розміщені на виставці «Весна прийшла» (1-8 класи), відобразили весняний настрій юних художників. Серед учнів 9-А та 9-Б вчитель біології Фролова О.М. провела інтелектуальну екологічну гру «В єднанні з природою», під час якого учні показали свої природознавчі знання.

Виставка поробок з різних матеріалів «Первоцвіт» справді звеселила атмосферу школи своєю вишуканістю та теплом, що вкладене учнями в ці роботи. Під час проведення шкільних батьківських зборів, батьки змогли помилуватися та виразити свої враження. Учні старшої школи відвідали початкову школу з агітаційною інформацією щодо збереження первоцвітів. Також в 1-11 класах відбулися виховні години і години спілкування «Первістки весни. Збережіть красу!»

Бережіть природу!

Бережіть красу!

Бережіть первоцвіти!

Категорія: Освітній дайджест | Додав: Osvita (14.04.2017)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]