Пт, 25.05.2018
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1267
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Новини

Всього матеріалів : 684
Показано матеріалів: 481-490
Сторінки: « 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 68 69 »

Інтеграція родинного та суспільного виховання - проблема, над якою працює педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №1 «Чайка». Мета її - відродження традицій сімейного виховання та залучення родини в освітній процес дошкільного закладу. Різноманітні форми роботи з вихованцями та їх батьками сприяють досягненню мети.

Новини дошкілля | Дата: 09.11.2015

9 листопада на Українському радіо реалізується спецпроект Національної радіокомпанії України - Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, приурочений до відзначення Дня української писемності та мови.

Освітній дайджест | Дата: 09.11.2015

2 листопада 2015 року на базі Краматорської української гімназії відбулася обласна конференція «Реалії та перспективи національно-патріотичного виховання у вимірі сучасності», організована Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, управління освіти Краматорської міської ради.

Освітній дайджест | Дата: 03.11.2015

За пропозицією Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) міжнародний день шкільних бібліотек, який проводиться щорічно четвертого понеділка жовтня, було перетворено в місячник. На підтримку даної міжнародної ініціативи в різних країнах світу з 2008 року започатковано щорічне проведення у жовтні Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Сьогодні в освітянській галузі міста функціонує 11 шкільних бібліотек. Шкільна бібліотека є одним із найважливіших структурних підрозділів загальноосвітнього навчального закладу, який здійснює бібліотечно-інформаційне забезпечення учасників навчально-виховного процесу та надає допомогу педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадянською та соціальною позицією, системою наукових знань.

Освітній дайджест | Дата: 27.10.2015

20 жовтня у дошкільному навчальному закладі № 42 «Мальвіна» Селидівської міської ради відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок» для вихованців старшого віку логопедичних груп.

Новини дошкілля | Дата: 22.10.2015

13 жовтня у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 пройшли спортивні змагання серед хлопців 11-х класів, приурочені до Дня захисника України. 

Освітній дайджест | Дата: 16.10.2015

З нагоди Дня захисника України 10 жовтня на базі Центру творчості дітей та юнацтва м. Селидове було організовано і проведено міське свято-зустріч «Сила нескорених».

Освітній дайджест | Дата: 12.10.2015

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю,
за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання,
за любов до дітей і рідного краю.

Нехай вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я
і довголіття, а у ваших родинах завжди панують тепло,
радість та затишок.

Бажаємо вам відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення,
щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива,
а в усіх ваших починаннях будуть супутниками
успіх і удача!

 

Відділ освіти Селидівської міської ради

Зі святом! | Дата: 30.09.2015

Шановні колеги, шкільні бібліотекарі!

Щиро вітаємо вас із Всеукраїнським Днем бібліотек - святом усіх, хто не байдужий до книги. Ви - хранителі людської мудрості. В оточенні невичерпних знань ви даруєте людям дивовижні знайомства з творами великих письменників. Ваша робота безцінна для кожного з нас. Дякуємо за вірність професії, досвід і мудрість, завдяки яким світ літератури став доступним і дітям, і дорослим. Нехай вибрана вами дорога буде прямою і чистою, а робота дає натхнення. Щастя, миру, добра і радості вам і вашим близьким.

Відділ освіти Селидівської міської ради

Зі святом! | Дата: 28.09.2015

Щороку у серпні-вересні у навчальних закладах міста проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти - на дорозі!»

Освітній дайджест | Дата: 18.09.2015