Вт, 17.10.2017
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Категорії розділу
Освітній дайджест
Новини дошкілля
Профспілковий вісник
Зі святом!
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1253
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Головна » Новини

Всього матеріалів : 553
Показано матеріалів: 471-480
Сторінки: « 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 55 56 »

В  рамках  Всеукраїнського  фестивалю  дружин юних пожежників 15 березня 2013 року у Центрі творчості дітей та юнацтва проходили змагання агітбригад ДЮП міст Селидового, Українська та Гірника.

Захід направлено на популяризацію діяльності підрозділів МНС, формування у дітей поваги до професії пожежного, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, розвитку та прояву особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.
Освітній дайджест | Дата: 19.03.2013

Мама - це тепле, лагідне і добре слово, відоме з дитинства. Матуся віддає усе своє тепло, любов до останньої краплини. Тому напередодні Міжнародного жіночого свята хочеться зробити щось приємне нашим матусям. 6 березня 2013 року учні 5-7 класів Селидівської загальноосвітньої гімназії, їхні батьки та гості зібралися на свято, яке проходило під гаслом: «Моя мама – супермама!»

Освітній дайджест | Дата: 14.03.2013

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!
Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

До Вас посміхається ранок весняний,
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.

Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій,
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни!

Колектив відділу освіти

Зі святом! | Дата: 07.03.2013

21 лютого 2013 року у місті було проведено конкурс-огляд художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті!» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Конкурс проводився на базі Центру творчості дітей та юнацтва, у ньому приймали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Селидового (ЗОШ №№ 1, 2, 6, гімназії).

Освітній дайджест | Дата: 06.03.2013

У лютому на базі Центру творчості дітей та юнацтва міста Селидового відбувся І тур XVII обласного конкурсу серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху КВК-ЮІР (сезон 2012-2013 навчального року).

Конкурс проводиться з метою активізації діяльності загонів юних інспекторів руху, залучення учнів до участі в роботі щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, роз'яснення серед підлітків необхідності дотримання норм безпечного поводження на вулицях і дорогах, зміцнення дружніх зв'язків між загонами юних інспекторів руху, прищеплення неповнолітнім учасникам дорожнього руху поваги до професії працівника міліції, виховання у дітей культурних і естетичних навичок.

Освітній дайджест | Дата: 05.03.2013

У рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» протягом грудня-січня Донецькою міською організацією Всеукраїнського дитячого об'єднання «Екологічна варта» і Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром проводився ХIІ обласний конкурс «Замість ялинки - зимовий букет - 2012».
На обласний етап конкурсу були направлені кращі роботи школярів та учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Освітній дайджест | Дата: 14.02.2013

Жодна людина не може досягти успіхів у житті без навчання та кропіткої праці. Кожен гімназист знає, який нелегкий шлях до зіркового Олімпу. Традиційно 8 лютого у загальноосвітній гімназії відбулась урочиста церемонія нагородження переможців міських олімпіад та творчих конкурсів.
Цього року у нелегкій боротьбі за знання гімназисти здобули 78 призових місць. Такий результат – це велика праця педагогів, учнів та їх батьків. На святі директор гімназії Куцева А.А. та заступник директора Петрик Н.П. підвели підсумок цієї плідної праці та разом з представниками батьківської ради нагородили переможців солодкими подарунками та грамотами відділу освіти. А учні, які здобули перші місця, були увінчані лавровими віночками, які є символом мудрості та перемоги.


Освітній дайджест | Дата: 13.02.2013

З метою посилення інтересу учнів до вивчення математичних наук у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 пройшов тиждень «Математика – цариця наук».

Ні для кого не секрет, що математика складний предмет, який вимагає плідної праці. Математику не можна вивчити («зазубрити»), її треба зрозуміти! А як зрозуміти предмет, якщо він здається учневі нудним, уроки одноманітними. Ось тут і потрібна педагогічна винахідливість, яка має одну мету - зацікавити! Прояв інтересу до предмета можна досягти шляхом застосування нових сучасних або як їх зараз називають інноваційних технологій у навчанні. 

Освітній дайджест | Дата: 05.02.2013


Наприкінці січня 2013 року в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов відбірковий етап ІІ (обласного) туру XVIII Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Інформатика».
42 педагога області мали змогу продемонструвати свою професійну майстерність.
Учасники конкурсу виконали фахову контрольну роботу, поділилися з колегами різними методами і формами залучення учнів до пізнавальної та творчої діяльності на майстер-класах.
Участь у ІІ турі приймала Полішко Любов Іванівна, переможець І (міського) туру Конкурсу, учитель інформатики Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6. На конкурсному майстер-класі Любов Іванівна розкрила власні методичні надбання і знахідки з проблеми «Використання методів активного навчання на уроках інформатики для розвитку ІКТ-компетентності старшокласників».


Освітній дайджест | Дата: 31.01.2013


22 січня 2013 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва міста Селидового було проведено міський етап обласного мовно-літературного конкурсу юних риторів «Красномовна Донеччина».
У заході брали участь учні 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Журі відзначило, що рівень підготовки учасників покращився в порівнянні з минулим роком. Виступи юних риторів запам'яталися глядачам яскравими художніми композиціями.

Освітній дайджест | Дата: 30.01.2013