Чт, 14.12.2017
Вітаємо Вас Гость
  ВІДДІЛ ОСВІТИ
  Селидівської міської ради
  Донецької області
Наше опитування
Ваш рівень володіння комп'ютером
Всего ответов: 1260
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Годинник
Погода
Погода в Україні
Статистика
Працюємо разом
Підсумки конкурсу «Збережемо первоцвіти-2015»

  Номінація «Плакат»

І місце 

Хвостова Юлія
учениця 6 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

ІІ місце 

Томась Юлія
учениця 9 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №19

Булава Інна
учениця 8-А класу Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

ІІІ місце

Пикельна Марія
учениця 8 класу Селидівської гімназії

Макарова Марія
учениця 11 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

Колеснікова Карина
учениця 2 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22

  Номінація «Листівка»

І місце Кривинець Анастасія, 10 клас, Українська ЗОШ №12, «Збережемо первоцвіти»
ІІ місце Поповіченко Олександр, 3-Б клас, Селидівська ЗОШ №6, «Першоцвіти – безцінний дар природи»
  Федосєєва Анастасія, 11 клас, Селидівська ЗОШ №2, «Посмішка весни»
ІІІ місце Богданова Варвара, 5 клас, Курахівська ЗОШ №22, «Збережемо первоцвіти»
  Жарновнікова Таісія, 11 клас, Селидівська ЗОШ №2, «Діти сонця»
  Калашніков Максим, 7 клас, Гірницька ЗОШ №19, «Найперші квіточки малі несуть красу і суть Землі»

 

  Номінація «Фотографія»

І місце Папакиця Яна, 8 клас, Гірницька ЗОШ №19, «Щоб зберегти красу, торкайся тільки серцем…»
ІІ місце Кривинець Анастасія, 10 клас, Українська ЗОШ №12, «Квітка надії»
  Гребенюк Тетяна, 8-А клас, Селидівська ЗОШ №2, «Весняна галявина»
ІІІ місце Коряк Анастасія, 3-Б клас, Гірницька ЗОШ №18, «Пролісок»
  Жук Катерина, 10 клас, Українська ЗОШ №12, «Аромат весни»
  Жабін Роман, 9-А клас, гімназія, «Лісова краса»

  Номінація «Первоцвіт своїми руками»

Техніка «Декоративне панно»

І місце Кропотова Ганна, творчий колектив «Сувенір» ЦТДЮ м. Селидового
ІІ місце Беспала Ольга, 9-А клас, Селидівська ЗОШ №6, «Весняні мотиви»
  Скуратовська Дарина, 8 клас, Українська ЗОШ №12, «Весеннее очарование»
ІІІ місце Магула Інна, 11 клас, Українська ЗОШ №13, «Весняна фантазія»
  Сімакова Карина, 11 клас, Селидівська ЗОШ №1, «Первоцвіти»
  Жалілова Євгенія, 7-Б клас, гімназія, «Подих весни»
  Канашка Альбіна, 9 клас, Гірницька ЗОШ №19, «Квітни, горицвіт!»

Техніка «Вироби з бісеру»

І місце Карповець Інна, 3 клас, Гірницька ЗОШ №17, «Первоцвіти-підсніжники»
ІІ місце Макарова Софія, 3-Б клас, Гірницька ЗОШ №18, «Ніжність весни»
  Метьолкіна Кристина, 11 клас, Курахівська ЗОШ №22, «Первоцвіти»
ІІІ місце Губенко Поліна, 7-А клас, Гірницька ЗОШ №18, «Весенняя капель»
  Колеснікова Оксана, 4-А клас, Селидівська ЗОШ №2, «Ми перші»
  Коваленко Анастасія, 10-Б клас, Селидівська ЗОШ №6, «Бісерні квіти»

Техніка «Паперова пластика»

І місце Болотніков Вадим, 2-А клас, Українська ЗОШ №13, «Не рвіть красу – зробіть красу!»
ІІ місце Ястремський Микита, 6 клас, Гірницька ЗОШ №18, «Крокуси»
  Янчеленко Максим, 1 клас, Гірницька ЗОШ №17, «Лісові тюльпани»
ІІІ місце Євсєєв Андрій, 6 клас, Гірницька ЗОШ №17, «Весняний подарунок»
  Кротова Настя, 7 клас, Українська ЗОШ №13, «Визирнули крокуси із землі чарівні»
  Гоменюк Дар’я, 7 клас, Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №22, «Весняні вісники»

Вироби за змішаною технікою

І місце Сальнікова Марія, 7 клас, Українська ЗОШ №13, «Любіть живими лісу квіти»
ІІ місце Михайлова Тетяна, 7 клас, Гірницька ЗОШ №19, «Хай цвіте первоцвіт!»
  Меньковська Ілона, 7 клас, Українська ЗОШ №13, «Підсніжник – символ надії»
ІІІ місце Коваленко Анастасія, 10-Б клас, Селидівська ЗОШ №6, «Біле сяйво весни»
  Борульник Олександра, 7-А клас, гімназія, «Квітуча пара»
  Антонюк Аріна, 1-Б клас, Курахівська ЗОШ №22, «Первоцвіти»

Наказ відділу освіти від 02.04.2015 №128 «Про підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу «Збережемо первоцвіти – 2015» в рамках Всеукраїнської акції «Первоцвіт»

Переглядів: 906 | Додав: Osvita